ریهلتا برای عملیات باز توانبخشی دست طراحی شده است. این دستگاه با دقت بالایی که دارد با از بین بردن خطاهای انسانی کیفیت CPM را بالا می برد. برای استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به آموزش بیمار نیست و ویزیت بیمار در مجموع زمان کمتری نیاز دارد.
همچنین ریهلتا به دلیل متصل بودن فضای ابری از عملیات در لحظه و بلند مدت گزارش های مختلفی را به پزشک و بیمار می دهد که می تواند به صورت کمی و کیفی مسیر درمان و میزان بهبود را ارزیابی کند.

مشاهده فرآیند توانبخشی بیمار

رابط کاربری مناسب

کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری

سبک و قابل حمل

مزایا و ویژگی ها

ریهلتا یک دستگاه توانبخشی مخصوص دست است که روش cpm مرسوم را مکانیزه کرده است. با ریهلتا می‌توان cpm را دقیق‌تر و سریعتر انجام داد و با استفاده از رابط کاربری نصب شده بر روی گوشی هوشمند بیمار و پزشک سیر درمان را با کمک اعداد کمی مشاهده کرد.
ریهلتا خطای انسانی را از بین می برد و هر کاردرمان قادر است به طور همزمان با پنج دستگاه ویزیت انجام دهد این بدین معنی است که تعداد بیماری که می توان در طول روز با یک کاردرمان ویزیت کرد پنج برابر خواهد شد. در نتیجه کاهش هزینه چشم‌گیری برای کلینیک به وجود خواهد آمد. کار با ریهلتا بسیار ساده در عین حال دقیق و گسترده است. این دستگاه دوست داشتنی به راحتی در قالب یک چمدان کوچک قابل جابه‌جایی است.

0
+
حرکت توانبخشی
0
+
مفصل درگیر شونده
0
+
گزارش فرآیند

رابط کاربری مناسب

راه اندازی آسان و سریع ریهلتا و کنترل دستگاه با تلفن همراه تجربه خوشایندی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

در اپلیکیشن میتوانید به تنظیم سرعت و زاویه و سایر پارامتر ها بپردازید. همچنین امکان ثبت روند درمان بیماران ویزیت شده با استفاده از این اپلیکیشن نیز فراهم است.

تیم ما

حسن رمضانی

مدیر پروژه

دانشجو دکتری مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران

علی دهستانی اردکانی

طراح بخش کنترل

کارشناسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران

محمد قاسمی

طراح بخش مکانیکال

کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران

فهرست